książki

e-produkty

Instagram

Dzień w deszcz! I w ogonki! Dużo, dużo ogonków. Tyle że zamiast ustawiać się w kolejce do Chrisa Cartera, kręcę się po pokoju i odwlekam moment wzięcia wydruków. Wiem, że gdy to zrobię, zwyczajne przepadnę dla świata. Dlatego może najpierw mała wyprawa na bobry...? Albo przedzieranie się przez nieodkryte jeszcze krzaczory...?
.
.
Na półce kolejne ulubione książki. Kilka z nich mam podwójnych. Może to było podświadome działanie? Może znam siebie bardziej, niż mi się wydaje, i wiedziałam, że będę mazać, zaznaczać, pisać, maltretować zakładkami w postaci etykiet ze staników, wyginać brzegi, zawijać kartki, dlatego wolałam od razu zaopatrzyć się w dwa egzemplarze...?
Nie dotyczy książki @paniswojegoczasu, bo Oli zwyczajnie nie starczyło w jednej miejsca na dedykację. 😜 Ani książki @cieleckipiotr, bo z rozpędu kupiłam dwie; jedną chciałam wysłać jako prezent. Nie dotyczy też książek Wiesława Myśliwskiego, bo co roku podsuwam mu do podpisu kolejne egzemplarze, mając nadzieję, że tym razem napisze:
Dzień w deszcz! I w ogonki! Dużo, dużo ogonków. Tyle że zamiast ustawiać się w kolejce do Chrisa Cartera, kręcę się po pokoju i odwlekam moment wzięcia wydruków. Wiem, że gdy to zrobię, zwyczajne przepadnę dla świata. Dlatego może najpierw mała wyprawa na bobry...? Albo przedzieranie się przez nieodkryte jeszcze krzaczory...? . . Na półce kolejne ulubione książki. Kilka z nich mam podwójnych. Może to było podświadome działanie? Może znam siebie bardziej, niż mi się wydaje, i wiedziałam, że będę mazać, zaznaczać, pisać, maltretować zakładkami w postaci etykiet ze staników, wyginać brzegi, zawijać kartki, dlatego wolałam od razu zaopatrzyć się w dwa egzemplarze...? Nie dotyczy książki @paniswojegoczasu, bo Oli zwyczajnie nie starczyło w jednej miejsca na dedykację. 😜 Ani książki @cieleckipiotr, bo z rozpędu kupiłam dwie; jedną chciałam wysłać jako prezent. Nie dotyczy też książek Wiesława Myśliwskiego, bo co roku podsuwam mu do podpisu kolejne egzemplarze, mając nadzieję, że tym razem napisze: "Korektelce", zamiast przekomarzać się, że wymyślam sobie końcówki, i z uniesionym kącikiem ust uparcie wpisywać: "Pani Eli". No a w książce @patrycja.pustkowiak zakochałam się po przeczytaniu pierwszej strony. . . Dobra, tak naprawdę chciałam powiedzieć, że jeśli ktoś zdobędzie dla mnie #dedykację @chriscarterbooksofficial (nie jestem specjalnie wymagająca! Wystarczy: "To Elizabeth with love", "To Ela, hoping to see her soon", "To Ela with many inarticulate words"), będzie się działo, będzie zabawa: moją wdzięczność usłyszy każdy w promieniu siedemdziesięciu kilometrów. . . #czytambolubię #readingissexy #readingismysuperpower #książka #książki #czytampolskichautorów #polkiczytają #chriscarter #paniswojegoczasu #wiesławmyśliwski #patrycjapustkowiak #piotrcielecki #booksofinstagram #bookshelf #bookshelfie #booksforlife #booksfordays #bookmorning #bookmoment #cupoftea #redakcja #korekta #korektelkowanie #zabawaogonkami #czytam #ilovereading #igerspoland #momentofmine